Огляд термокостюма Winter Underwear Suit Arctic Fox від P1G-Tac®

Winter Underwear Suit Arctic Fox от P1G-Tac® – білизна для холодної погоди, що стане 2-им чи 3-ім шаром багатошарової системи одягу.

Огляд термокостюма Winter Underwear Suit Arctic Fox від P1G-Tac® - secretsquirrel.com.ua

Якщо пам’ятаєте, в одній з наших попередніх публікацій, присвяченій багатошаровим системам одягу, я вже згадував, що залежно від прогнозованої погоди та рівнів активності виникає потреба застосовувати утеплювальний шар, що додається між білизною (1-й шар) та основним зовнішнім одягом (4-й шар). Життєвий приклад такої ситуації – використання демісезонних комплектів уніформи типу Mabuta MK-2 P1G-Tac® чи Mount Track MK-2 P1G-Tac® при зниженні температури ближче до нуля, коли ізоляційних властивостей самого комплекту вже недостатньо, а використовувати комплекти для низьких температур типу Winter Mount Track MK-2 від P1G-Tac® ще зарано. В таких ситуаціях виправданим буде використання комплекту Winter Underwear Suit Arctic Fox від P1G-Tac®, що увібрав наступні особливості.

  • Сумісність з іншими ізолювальними шарами одягу.
  • Еластичність.
  • Компресійний ефект для покращення кровообігу.
  • Пласкі еластичні шви, що не викликають дискомфорту.
  • Основний матеріал: мембранна тканина WW-Block.
  • Доступні кольори: Black, Olive, Coyote.

Інфо

Цей огляд було переміщено в SSQ Архів. Вихідну версію матеріалу російською мовою можна завантажити скориставшись кнопкою нижче.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *