Спорядження

 • Огляд підсумка Condor Flashlight Pouch

  Огляд підсумка Condor Flashlight Pouch

  Condor MA48: Flashlight Pouch – підсумок для транспортування ліхтарів. Але це не єдине застосування, з яким він справляється. Про альтернативи трохи згодом, а поки гляньмо на підсумок детальніше.

  Читати далі

 • Огляд джгута SWAT-T Tourniquet

  Огляд джгута SWAT-T Tourniquet

  SWAT-T Tourniquet – універсальний засіб першої допомоги від TEMS Solutions, що може використовуватися як джгут, еластичний бинт і компресійна пов’язка.

  Читати далі

 • Обзор подсумка Condor Rip-Away EMT Pouch

  Обзор подсумка Condor Rip-Away EMT Pouch

  Rip-Away EMT Pouch от Condor – это специализированный подсумок под медицинское оборудование и препараты, который хорошо подойдет для комплектации вполне основательного IFAK (Individual First Aid Kit) – индивидуального набора первой помощи. Кроме необходимого минимума полевого медицинского снаряжения способен уместить вполне широкий комплект перевязочных средств, медицинских препаратов и дополнительного снаряжения.

  Читати далі

 • Огляд ножиць MSM EMT Trauma Shears та EMT Trauma Shears Mini

  Огляд ножиць MSM EMT Trauma Shears та EMT Trauma Shears Mini

  MSM EMT Trauma Shears – атравматичні ножиці з затупленими кінцями, що використовуються для розрізання одягу при первинному медичному огляді.

  Читати далі

 • Спорядження: визначення

  Спорядження: визначення

  Спорядження – відкриваючи цю категорію ми б хотіли приділити увагу кільком ключовим визначенням, які будуть постійно зустрічатися вам далі.

  Читати далі

 • Плівка-клапан для СЛР

  Плівка-клапан для СЛР

  Серцево-легенева реанімація (СЛР) – необхідний захід першої допомоги для боротьби із зупинкою дихання. Сьогодні ми розглянемо які засоби для неї використовуються, і що таке плівка-клапан для СЛР.

  Читати далі

 • Огляд рукавичок NAR Black Talon Gloves

  Огляд рукавичок NAR Black Talon Gloves

  Black Talon Gloves від North American Rescue – оглядові рукавички для обстеження і надання першої допомоги на полі бою.

  Читати далі

 • Аптечка: основні помилки

  Аптечка: основні помилки

  Аптечка має бути у кожного, особливо у польових умовах. Тож сьогодні звернемо увагу на основні помилки, які пов’язані зі створенням і використанням індивідуальних аптечок.

  Читати далі