Survive Longer. Get Further …
Гіпертермія – стан організму викликаний сильним і тривалим впливом високих температур.
Обмороження – ушкодження частин тіла, пов’язане з сильним чи тривалим впливом на них низьких температур.
У попередніх статтях ми розповідали вам що таке гіпотермія, та як можна швидко та ефективно діагностувати її в польових умовах. У цій статті ми зупинимося на тому, як можна запобігти подальшому розвитку гіпотермії за допомогою пакування потерпілого.
У нашій попередній статті ми вже розповідали що таке гіпотермія, та чим небезпечний цей стан. Разом з тим ми писали про симптоми та ступені гіпотермії, але докладно не зупинялися на них. Тож, пропоную це виправити.
Гіпотермія (переохолодження) – стан організму, що викликаний сильним та тривалим впливом низьких температур.
Критичні кровотечі – кровотечі великої інтенсивності, що виникають при ураженні магістральних судин, а загальне падіння об’єму циркулюючої крові (ОЦК) загрожує життю потерпілого.
Проникаючі поранення – пошкодження тканин і органів з порушенням цілісності їх покрову (шкіри, слизової або серозної оболонки), що характеризуються утворенням вузького раневого каналу істотної глибини і розвитком кровотечі.
Помірні кровотечі – поверхневі кровотечі малої інтенсивності, що виникають при ураженні малих та середніх судин, а загальне падіння об’єму циркулюючої крові (ОЦК) не несе небезпеки для життя потерпілого.
Кровотечі – вихід крові з судин системи кровообігу в результаті механічних пошкоджень чи патологічних процесів.
Серцево-легенева реанімація (СЛР) – необхідний захід першої допомоги для боротьби із зупинкою дихання. Сьогодні ми розглянемо які засоби для неї використовуються, і що таке плівка-клапан для СЛР.
Воля до життя здатна завести людину дуже далеко. Ми віримо, що ця воля, підкріплена теоретичними знаннями, практичними навичками та відповідним спорядженням заведе вас ще далі, та дозволить прожити ще довше.