Survive Longer. Get Further …
Воля до життя здатна завести людину дуже далеко. Ми віримо, що ця воля, підкріплена теоретичними знаннями, практичними навичками та відповідним спорядженням заведе вас ще далі, та дозволить прожити ще довше.
Вивих – порушення нормального з’єднання кісток у суглобах, стійке зміщення суглобних кінців кісток, яке викликане механічним впливом.
Розтягнення – деформація м’язів, зв’язок чи сухожилків, пов’язана з сильним механічним впливом внаслідок різких чи нетипових рухів.
Забої – найпоширеніший вид дрібних травм, що характеризується ушкодженням внутрішньої структури м’яких тканин без порушення їх цілісності.
Зневоднення (dehydration чи дегідратація) – стан організму, пов’язаний з порушеннями водно-сольового балансу, що характеризується зниженням об’єму рідини.
Опіки – це вид ушкодження, серйозність якого оцінюється двома ключовими характеристиками: глибиною проникнення, а також площею ураження.
Опіки – ушкодження ділянок тіла, пов’язані з сильним чи тривалим впливом на них високих температур, хімічних сполук, електричного струму тощо.
Гіпертермія – стан організму викликаний сильним і тривалим впливом високих температур.
Обмороження – ушкодження частин тіла, пов’язане з сильним чи тривалим впливом на них низьких температур.
У попередніх статтях ми розповідали вам що таке гіпотермія, та як можна швидко та ефективно діагностувати її в польових умовах. У цій статті ми зупинимося на тому, як можна запобігти подальшому розвитку гіпотермії за допомогою пакування потерпілого.
У нашій попередній статті ми вже розповідали що таке гіпотермія, та чим небезпечний цей стан. Разом з тим ми писали про симптоми та ступені гіпотермії, але докладно не зупинялися на них. Тож, пропоную це виправити.